به نام خدا سلام

اول تبريک و تسليت شهادت حاج قاسم.
دوم ، روي سخنم با فعالان بازار سرمايه ي بورس و. است ، گاهي شرايطي پيش مي آيد که ميشود محک زد چقدر پاي وطنمان ايستاده ايم!
13 دي کاروان حامل سپهبد سردار شهيد حاج قاسم سليماني مورد حمله ناجوان مردانه ي ارتش امريکا قرار گرفت ، آن روز پستي در اينستاگرام گذاشتم و نوشتم وطن فروشي نکنيم! فروش سهام در اين شرايط يعني من وطن فروشم!

روز شنبه پس از ساعت 12:30 14دي 98 آمار عجيب و غريب و صف فروش هاي طولاني رو ديدم! 

حجم وحشتناک معاملات يعني 31342 ميليارد که گمان ميکنم بي سابقه باشد، يا يک نماد عادي مثل وتجارت و وبصادر حدود 2.7 ميليارد سهم معامله شده و هنوز هم صف فروش است!

روسياهي اش بماند براي فروشندگان! 

اما نکته ي مهم حمايت بسيار عالي حقوقي ها و تزريق پول به بازار براي جلوگيري از شک بيشتر به بورس ايران بود!

بورس 14 دي

خداوند حفظشان کند، يقين ميدانم اين ريزش 16000 واحدي اگر اين حمايت حقوقي ها نبود تا هفته ها با رقم هاي بالاتر به بازار بورس ايران ضرر ميزد!

سخن آخر اينکه جوگير نشويد، نترسيد؛ توي صف فروش و خريد نرويد! عادي معامله کنيد، فکر هم نکنيد با شهادت يک نفر جهان کن في ميشود و نابود!

و با توهم اينکه بعد از شهادتش ديگر ايران جنگ ميشود و کشور از دست ميرود و فقط سرمايه ي شما مهم است!

خودزني نکنيم خواهش ميکنم اقتصاد رو فلج نکنيم با دست خودمان.

(راستي حقوقي ها تا آخر دي چنان سودي خدا نصيبشون ميکنه که فروشنده ها در حسرت سهامشون بمونند. ياعلي)

وحيد زارع ، يک فعال بورس با اندک سواد. موفق باشيد، چو ايران نباشد تن من مباد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهید یاور معروفخانی tebtour کارشناسی ارشد حقوق خصوصی گلستان هر چی کی بخوای فروشگاه راد بازاریاب رب گوجه در مرودشت Interlock fabric - gmknittedfabric.com حاج یونس یک من سخت گیر