ميگن اين سيل و اتفاقات بد به‌خاطر اينه که ما همش درحال نفرين کردن ديگر کشورها مثل آمريکا هستيم، اينا به خودمون داره برمي‌گرده. اين مرگ برآمريکا گفتن ها و.
يکبار براي هميشه مي‌خوام به اين موضوع خاتمه بدم. من اين استدلالو قبول دارم. بله قبول دارم. خيلي عالي. چيه همش لعن ونفرين؟ درود بفرستيد.
حالاطبق همين استدلال ميريم به سال 50 که سيل و برف و بوران اومد تو ايران، بيش از 4هزار نفر کشته شدن، خيليه‌ها، کل اين سيل‌هاي هفته گذشته 30نفر کشته نشدن، چهارهزار تا خيلي عدد بزرگيه.
اون زمان بجاي مرگ برآمريکا چي ميگفتن؟ ميگفتن درود بر آمريکا، همه وجودمايي آمريکا.
خب حالا ميتونيم نتيجه بگيريم که مرگ برآمريکا گفتن خسارت خيلي کمتري نسب به درود بر آمريکا گفتن داره. حالا اگه اينو بهشون بگي، ميگن اين چرت و پرتا چيه ميگي . کلا هرچي استدلال اونا ميارن درسته، برا ما غلط و خرافات و اَخه.
تازه تو اون ماجراي سال 50 شاه و شه‌بانو رفته بودن اسکي. البته اين چيزا شايعاته و به تاريخ اضافه شده. شاه رفته بوده مردمو از زير بهمن دربياره. شاه خيليم خوب بوده. مردم حوصله‌شون سر رفته بوده، گفتن يه انقلابي بکنيم، دورهم باشيم يه تنوعي بشه.
فلذا توصيه من به شما جوانان اين است که گول اين حرفارو نخوريد، تاريخو بخونيد. خيلي چيزا مياد دستتون
حسين_دارابي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درام Peter اجاره خودرو پزشکي آنا خبر youmovies ساراملکی آموزش بازاریابی اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی زیبایی ، دانایی ، نکویی Chris